All The IC ->> Electronics Parts ->> STS4DPF30L
STS4DPF30L Datasheet, PDF, Circuit Diagram, Application Notes
STS4DPF30L Application,Package,Pin
Application : DUAL P-CHANNEL 30V - 0.07 OHM - 4A SO-8 STRIPFET POWER MOSFET
Manufacturer : ST-Microelectronics
Package :
Pin :
Package :
Pin :
Datasheet PDF