All The IC ->> Electronics Parts ->> BP5723-33
BP5723-33 Datasheet, PDF, Circuit Diagram, Application Notes
BP5723-33 Application,Package,Pin
Application : Isolated AC/DC Converter AC 100V to AC 220V input, 3.3V / 3A output
Manufacturer : Rohm
Package :
Pin :
Datasheet PDF
Application : Isolated AC/DC Converter 100V 220V input, 3.3V output