HFDOM40P-008S1 Datasheet, PDF, Circuit Diagram, Application Notes
HFDOM40P-008S1 Application,Package,Pin
Application : 40Pin Flash Disk Module Min.8MB Max.384MB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating